Сотрудничество

Firma SHOWplus wyróżnia się na rynku jako odpowiedzialny producent i niezawodny partner, teraz przyszedł moment poszerzać horyzonty i rozwijać się jeszcze intensywniej. Poszukujemy regionalnych przedstawicieli naszych produktów we wszystkich regionach Polski, Europy i innych krajów. Dlatego zapraszamy Państwa do wzajemnie korzystnej i obiecującej współpracy.


Co możemy Ci zaoferować:

- Produkty własnej produkcji wysokiej jakości Jesteśmy pewni jakości naszych produktów i dajemy 2 lata gwarancji na wszystko.

- Najniższe ceny na rynku ∙ Będąc bezpośrednim producentem, możemy zaoferować Państwu najlepsze ceny w naszym segmencie.

- Najlepsze składniki i odpowiedzialny montaż ∙ Do produkcji naszych wyrobów używamy tylko najlepszych składników produkcji w Polsce, Włoszech, Niemczech, Francji itp., wszystkie produkty są zbierane przez doświadczonych specjalistów posiadających wieloletnie doświadczenie.

- Dostawa ∙ Dostarczamy w dowolny zakątek świata, zawsze na czas i tanio.

- Towar w magazynie - Posiadanie własnego magazynu, stały monitoring dostępności i dodawanie pozostałości produktów

- Elastyczny system rozliczeń ∙ My zawsze gotowi rozważyć różne metody rozliczeń.

- Menedżer osobisty ∙ Każdy partner ma dedykowanego menedżera, który zawsze w kontakcie i gotowy wysłuchać pomysły i pomóc rozwiązać powstałe problemy.

- Możliwa jest praca w systemie Dropshipping ∙ Rozwiązuje problemy z dostawą towaru i w obecności własnego magazynu, system doskonale sprawdza się w pracy.

Do kontaktu z nami i ustalenia warunków współpracy użyj e-mail: biuro@show-plus.pl.com lub zadzwoń